Veebipoe naudenaturals.com (edaspidi nimetatud veebipood) omanik on OÜ SoulFood (registrikood 12614144), asukohaga Lääne 18, Pärnu 80045, EESTI .

 

1.      MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, TOOTE JA HINNA ANDMED

 

1)     Müügitingimused kehtivad e-poest kaupade ostmisel.

2)    Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub saatmistasu.

3)    Saatekulu sõltub ostja asukohast ja saatmisviisist. Saatekulu kuvatakse ostja poolt tellimuse esitamisel.

4)    Tooteinfo on e-poes kohe toote kõrval.

5)    Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

 

2.     TELLIMUSE VORMISTAMINE JA MAKSEVIIS

 

1)     Tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Täitke kõik nõutud väljad ja valige tellimuse vormistamiseks sobivaim saatmisviis. Seejärel kuvatakse ekraanil kogukulu. Tasuda saate mugavalt pangalingi kaudu, krediitkaardiga või Paypaliga.

2)    Isikuandmete vastutav töötleja on SoulFood OÜ. SoulFood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montnio OÜ-le.  

3)    Müügileping jõustub tasumisele kuuluva summa laekumisel veebipoe pangakontole.

4)    Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

5)    Kui meil ei ole võimalik tellitud kaupa tarnida laoseisu lõppemise tõttu või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ja tagastatakse tasutud raha (koos saatekuluga) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul kauba ostmisest. teate saamine.

 

3.     HINNAD JA MAKSUD

1)     Kõik hinnad on esitatud eurodes. Meie koostisosade ja pakkematerjalide hind on erinev ja seetõttu jätame endale õiguse muuta oma toodete hindu ette teatamata. See ei kehti juba sooritatud ja täielikult tasutud tellimustele.

2)    Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.

3)    Esitatud tootehinnad ei sisalda saatmiskulusid. Postikulu tasutakse vastavalt veebilehel esitatud teabele, kui kliendiga ei ole teisiti kokku lepitud. Jätame endale õiguse oma postikulu hindu muuta.

4)    Üle 24-euroste tellimuste puhul on meil hea meel pakkuda tasuta kohaletoimetamist Itella Smartpost pakiautomaatidesse üle Eesti. Alla 24-eurosed tellimuste saatmiskulu on 2,99 eurot.

 

4.     TARNE

1)     Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. 

2)    Veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest veebipoe pangakontole. Tellimuse töötlemiseks ja lähetamiseks võib kuluda kuni 5 tööpäeva. Keskmiselt on kohaletoimetamise aeg 1-3 tööpäeva. 

3)    Nädalavahetustel/riigipühadel tehtud tellimusi käsitletakse järgmisel tööpäeval.

4)    Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha. Kui arvate, et teie paki kohalejõudmine võtab liiga kaua aega, oodake 7 tööpäeva enne meiega ühenduse võtmist. 

 

5.     SMARTPOST

1)     SmartPOST on mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel. Endile lähima pakiautomaatide asukoha leiate siit.

Kui pakk on Teie valitud sihtkohta pärale jõudnud, siis edastatakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. SMSis sisalduva uksekoodi peate sisestama SmartPOSTi puutetundlikule ekraanile, mille järel avaneb õige kapiuks, kust leiategi oma paki. Pakkide väljastamise kohta saate lugeda ka SmartPosti koduleheküljelt.

2)    Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Teie mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Juhul kui Te ei lähe pakile 7 päeva jooksul järgi, saadetakse tooted meile tagasi ning nende eest tasutud summa ei kuulu tagastamisele.

NB! Palun olge kindlad, et olete esitanud enda korrektse mobiiltelefoninumbri. Kui Teie antud telefoninumber ei ole korrektne või Teid ei saada kätte, siis võib kohaletoimetamise aeg pikeneda ilma etteteatamiseta.

3)    Kui Teie pakk hilineb vääramatu jõu või kolmandate osapoolte süü tõttu, siis teavitatakse Teid sellest e-kirja teel.

 

6.    TÜHISTAMINE, TAGASTAMINE JA ASENDAMINE

1)     Saate oma tellimuse igal ajal enne lähetamist tühistada.

2)    Tellimusi ei saa pärast täitmist tühistada. Juhime tähelepanu sellele, et hügieeni- ja hoiustamiskaalutlustel ei saa me tagasi võtta, kui muudad meelt pärast seda, kui tooted on juba lähetatud.

3)    Asendame ainult enda tehtud vead ja maksame seetõttu hea meelega tagasisaadetise eest.

4)    Kõikidest tootevigadest tuleb teatada koheselt ja mitte hiljem, kui 3 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist. 

5)    Valedest, puuduvatest või kahjustatud toodetest tuleb meid teavitada 3 päeva jooksul alates kättesaamisest. Me ei võta vastutust transpordi ajal kahjustatud kaupade eest, kuigi võime saata teile asenduskauba oma äranägemise järgi. Kõiki tellimusi kontrollitakse hoolikalt enne saatmist ja kaasasolevad tooted märgitakse loendisse, et minimeerida võimalust, et mõni toode teie pakist kaob. Palun kontrollige oma tellimust hoolikalt enne, kui võtate ühendust, et teavitada puuduvast tootest.

6)    Sõltuvalt ladustamistingimustest võib meie toodete stabiilsus ja olemus muutuda. Seetõttu ei pakuta üldise rahulolematuse tõttu tagastamist ega ümbervahetamist.

7)    Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse Tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve ameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve ameti andmed on toodud nende kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse või teha avaldus Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendaval platvormil.

 

7.     OMAVASTUTUS

1)     Enne meie toote kasutamist lugege ALATI hoolikalt tooteinfot. Teie vastus on teada oma allergiatest, talumatusest või haigusseisundist, mis on seotud kosmeetikatoodete koostisainetega (nimetatud INCI all või veebipoes koostisainete all) NAUDE toodetes, mis võivad põhjustada soovimatuid reaktsioone. Kui teil on koostisainete kohta küsimusi, võtke ühendust NAUDE’ga ja me vastame hea meelega teie küsimustele.

2)    Ärge sööge ühtegi meie toodet, ärge andke lastele mängida, ärge kasutage alla kolme aastastel lastel, ärge kasutage rasedatel ega tundlikel inimestel.

3)    Kui teil on meditsiinilisi probleeme seoses meie toodete kasutamisega, millest mõned sisaldavad eeterlikke õlisid, mida ei tohiks kasutada raseduse, imetamise või teatud haigusseisundite korral, pidage nõu oma arstiga.

4)    Meie toodete stabiilsus ja olemus võivad sõltuvalt ladustamistingimustest muutuda. Lugege ALATI hoiustamisteavet hoolikalt läbi. Tooteid tuleks hoida originaalpakendis ja hoida eemal niiskusest, otsesest päikesevalgusest või äärmuslikest temperatuuridest, nagu radiaator, otsene päike või lahtine tuli, kuna tooted võivad rikneda. Kuna tooted on käsitsi valmistatud, võib partiide vahel esineda väikeseid erinevusi värvis, konsistentsis või lõhnas.

5)    NAUDE jätab endale õiguse igal ajal muuta välimust, pakendit ja lõhna või mis tahes tooteid müügilt eemaldada.

 

8.    TERVIS JA TURVALISUS

1)     Me ei võta vastutust oma toodete väärkasutuse eest. Klient on kohustatud kasutama tooteid diskreetselt ja kahtluse korral konsulteerima spetsialistiga.

2)    Ostes meie tooteid, tunnistate ja nõustute tõsiasjaga, et mõned looduslikud koostisosad, eriti eeterlikud õlid, võivad siiski põhjustada tundlikel inimestel tundlikkust ja et NAUDE ei vastuta selliste sündmuste eest. Tundliku nahaga inimestel soovitame teha nahale plaastritesti võimalike reaktsioonide tuvastamiseks.

 

9.    SÄILITAMINE JA SÄILIVUSAEG

1)     Meie tooteid ei säilitata sünteetiliste ainetega nagu parabeenid või fenoksüetanool. Kõik meie tooted säilivad avamata keskmiselt 12 kuud ja alates avamisest kuni 6 kuud.

2)    Enamik tooteid on kasutatavad kauem, kuid nende kvaliteet võib halveneda. Pettumuse vältimiseks alustage oma toodete kasutamist võimalikult kiiresti pärast ostmist ning hoidke neid päikesest ja kuumusest eemal. Vältige varude kogumist – nii nagu värske toidu puhul, on kõige parem osta ainult seda, mida tõenäoliselt mõne kuu jooksul kasutate.

3)    Kõiki tooteid kontrollitakse hoolikalt enne kliendile saatmist. Me ei vastuta toodete riknemise eest, mis on tingitud klientide ebaõigetest ladustamistingimustest, st otsese päikesevalguse, pakase, niiskuse või kuumuse jms käes hoidmisest. Klient peab tagama, et tooteid hoitakse jahedas ja kuivas, stabiilses kohas.

4)    Me ei võta vastutust kauba kahjustuste või defektide eest, mis tulenevad kliendipoolsest ebaõigest ladustamisest või kasutamisest. Me ei vastuta tarnitud kaupadest tulenevate kahjude või kaudsete kahjude eest.

 

10.  PRIVAATSUS

Teie isikuandmete privaatsus ja turvalisus on meie prioriteet. NAUDE on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele ega avalda kunagi teie isikuandmeid kellelegi. Kasutame teie esitatud teavet tellimuste täitmiseks, teie tellimuse edenemisega kursis hoidmiseks ja teile lisateabe saatmiseks. Kui registreerite oma meiliaadressi meie uudiskirja või uute tooteuuenduste saamiseks, ei edastata teie e-posti aadressi kunagi kolmandatele isikutele.