MIDA PEAKSID TEADMA ENNE OSTU SOORITAMIST

Hulgihinnad kehtivad tellimustele alates 10. toodet edasimüüjatele, ärikingitusteks ning muuks otstarbeks. Võimalik tellida tooteid ilma brändinguta või personaalsete etikettidega. Kirjuta oma soovist info@naudenaturals.com

NAUDE salvid ja deod on valmistatud traditsioonilisel meetodil looduslikest võidest ja õlidest ning on minimaalselt töödeldud. Toote keskmine kasutusiga on 6-18 kuud avamata pakendis. Looduslikud tooted on mõistlik kasutada ära 3 kuu jooksul avamisest. Hoia salve kuumuse, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest, jahedas ruumis. Salvid sulavad temperatuuril üle 25C. Soojas seisnud salvitoos ava ettevaatlikult, sest sisu võib olla sulanud. Sellisel juhul aseta toos külmikusse, kuni sisu on tahenenud. Kuumal aastaajal võid hoida salve külmikus koguaeg. Külmal aastaajal on salvid tugevama konsistentsiga. Sulata väike kogus käte vahel ning kanna kehale.

Soovitame salve enne kasutamist testida allergiate esinemise vastu. Kanna väike kogus randmele ja käeõndlasse. Kui 24h möödudes ei ole esinenud allergilist reaktsiooni, siis võid toodet julgelt kasutada kogu kehal vastavalt toote eesmärgile. Pea meeles, see on Sinu vastutus teada endal esinevatest allergiatest ja reaktsioonidest toote koostisosade vastu! Koostisosade nimekiri on igal tootelehel INCI nimetustena välja toodud.

Toosid on valmistatud alumiiniumist ning tooside sisemus kaetud epoksiidfenoolvaiguga. Alumiinium on kõige kergem materjal transpordiks ning seda saab lõputult ümber töödelda, erinevalt klaasist ja plastikust. Epoksiidfenoolvaik (EPA) on ohutu ja heaks kiidetud FDA poolt kasutamiseks kosmeetika. ja toiduainetööstuses. Õhuke vaigukiht ei ole nähtav, kuid ei lase salvil otse alumiiniumiga kokku puutuda tagades nii toote ohutuse.

Me päriselt soovime Sinuga töötoas kohtuda ja broneerime Sulle võimalusel koha teisel kuupäeval. Paraku on see võimalik vaid nädalase (7 päeva) etteteatamisega, et leiaksime aegsasti Sinu asemele uue osalise. Kui sa aga üldse ei taha enam töötoas osaleda, siis tagastame Sulle 50% tasutud summast.