MIKS NAUDE

Me usume, et vähem on rohkem. Veel usume, et sa tegelikult ei vaja kümmet eri toodet oma naha eest hoolitsemisel.

NAUDE on funktsionaalne sari kehahooldustooteid, mis aitavad sul saavutada puhta ja nooruslikult särava naha ning enesetunde ilma liigse jamata! NAUDE tooted on universaalsed – vähem on rohkem!

NAUDE on tehtud tundlikele hingedele – ta lõhnab õrnalt ja loomulikult ning on nahale leebe.

LOOMULIKULT, SINU

Me usume, et vähem on rohkem. Valitud koostisained on super-kontsentreeritud, bioaktiivsed ja terapeutilised. Salvid ei sisalda vett ega sünteetikat ning kestavad kaua!

 

NAUDE salvid vastavad Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusele nr 1223/2009/EÜ ning on kantud Euroopa Komisjoni tsentraliseeritud andmebaasi – CPNP.

Traditsiooniline, kuid kaasaegne ning mõeldud igale soole ja eale, NAUDE tooted on tuntud oma meeldivalt kerge ja karge, loomuliku värske lõhna poolest.

Me tahame, et NAUDE oleks võimalikult puhas ka kõige nõudlikuma tarbija jaoks. NAUDE tooted lõhnavad õrnalt ja loomulikult ning on nahale kerged. Me ei kasuta NAUDE’s mineraalõli, parabeene, silikoone, sulfaate, kunstlikke värvaineid ega tehislikke parfüüme.

 

100% meie pakenditest on taaskasutatavad või ümbertöödeldavad. Alumiinium on kõige kergem materjal transpordiks ning seda saab lõputult ümber töödelda, erinevalt klaasist ja plastikust. Kogu NAUDE tooraine on looduslik või looduslikku päritolu ning 100% biolagunev.

Valime oma tarnijad hoolega. Kogu kauba tellime sotsiaalselt ja keskkondlikult vastutustundlikelt ettevõtetelt EU’s ja UK’s. Kõik koostisosad on kas COSMOS sertifikaadiga, mahetootmisest, vegan, julmusevabad või palmiõlivabad. Ei mingit jama!