NÄOÕLI POOLT VÕI VASTU?

Milline näoõli tasuks valida? Kuidas teada, milline näoõli sobib kõige paremini just sinu ainulaadsele nahatüübile? Kuidas integreerida näoõlisid oma igapäevasesse nahahooldusrutiini maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks?

Näoõli

Näoõlid on väga head kuivale, küpsele, tuhmile ja mõnel juhul ka aknele kalduvale nahale.

Näoõli kasutamisest võib kasu olla kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas tundlikule nahale ja isegi rasusele ja aknele kalduvatele nahatüüpidele. Õlid toimivad pehmendavalt ja niiskust lukustavalt, et tasakaalustada naha jumet ja reguleerida naha loomulikku rasutootmist. Õlid, mis sisaldavad olulisi rasvhappeid, nagu linoolhape, linoleenhape, oleiinhape, palmiinhape ja steariinhape tugevdavad loomulikult meie naha välist kaitsebarjääri. Need koostisosad taastavad meie naha loomuliku tugevuse ja elastsuse tervislikuma ja säravama naha heaks.

Taimeõlid on rikkad antioksüdantide ning A-, C- ja E-vitamiini koostise poolest, mis on olulised vabade radikaalide neutraliseerimiseks ja päikese UV-kiirguse ning keskkonnasaaste põhjustatud kahjustuste tagasipööramiseks.

Olenemata nahatüübist võivad näoõlid pehmendada, tugevdada ja taastada naha tervist leevendades tüüpilisi nahaprobleeme nagu kuivus, tundlikkus, vistrikud. Arvukate näoõlide valiku ja lõputute eelistega tasub üks hea õli kindlasti oma nahahooldusrutiini lisada.

KUIDAS KASUTADA?

Näoõli võib kasutada hommikul ja õhtul oma tavapärase kreemi asemel. Piisab vaid paarist tilgast ühekorraga. Parima niisutava efekti saavutamiseks kasuta näoõli niisutava seerumi või näosprei peale – õlid loovad oklusiivse kaitsekihi, mis lukustab niiskuse ja aktiivsed toimeained naha sügavamatesse kihtidesse.

See on alles algus! Aprilli jooksul tutvustame Sulle näoõli imelisi omadusi veelgi (jälgi meid ka sotsiaalmeedias) ning iga tellimusega pakime kaasa testeri!

Get Exclusive Offers and Discounts
TASUTA TARNE alates 24€.
PROOVI UUSI SEEPE!