KÜPSISED JA PRIVAATSUS

 

1.      PRIVAATSUSPOLIITIKA

1)     Kui nõustute saama uudiskirju e-posti teel, kinnitate, et olete kursis, et:

Teie e-posti aadressi kasutatakse SoulFood OÜ teenuste ja toodetega seotud äriteadete saatmiseks;

2)    Teie isikuandmeid töötleme meie ja meie äripartnerid, kes pakuvad IT-struktuure ja meiliplatvorme;

3)    Teil on õigus sisestatud isikuandmeid igal ajal parandada või äriteadete saamiseks antud nõusolek tühistada;

4)    SoulFood OÜ lõpetab äriteadete saatmise kohe pärast Teie päringu menetlemist (pange tähele, et päringu töötlemine sõltub tehnoloogilistest võimalustest Teie päringule reageerimiseks, mis võib kesta kuni viis päeva);

5)    Teie isikuandmeid töödeldakse seni, kuni te oma nõusoleku tagasi võtate või teatud juhtudel kuni vajadus säilitada tõendeid saadud nõusoleku kohta, aegub.

6)    Täiendav teave on saadaval Tingimustes.

 

2.     KÜPSISE EESKIRJAD

Selles küpsiste poliitikas tähendab sõnade “teie”, “teie” või sarnaste väljendite kasutamine selle veebisaidi mis tahes kasutajat. Mõisted nagu “meie”, “meie, “meie” vms väljendid tähendavad NAUDE, SoulFood OÜ.

 

3.     MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väikesed teabekillud, mille teie brauser salvestab teie arvuti kõvakettale. Neid kasutatakse sageli mehhanismina, et veebisaidid jätaksid meelde kasuliku teabe, näiteks teie sisselogimisandmed, ja need võivad veebisaidil navigeerimisel hõlbustada. Meie küpsised ei suuda teid isiklikult tuvastada.

 

4.     KUIDAS ME KÜPSISTE KASUTAMINE

1)     Meie veebisaidil olevaid küpsiseid kasutatakse erinevatel eesmärkidel, kuid üldiselt jaguneb nende kasutamine järgmisteks kategooriateks:

a.     Rangelt vajalikud küpsised: need on vajalikud meie veebisaidi toimimiseks. Nende hulka kuuluvad näiteks küpsised, mis võimaldavad teil sisse logida meie veebisaidi turvalistele aladele.

b.    Analüütilised/jõudlusküpsised: need võimaldavad meil ära tunda ja lugeda meie veebisaidi kasutajate arvu ning näha, kuidas sellised kasutajad meie veebisaidil navigeerivad. See aitab parandada meie veebisaidi toimimist, näiteks tagades, et kasutajad leiavad otsitava hõlpsalt üles.

c.     Funktsionaalsusküpsised: need parandavad meie veebisaidi funktsionaalset jõudlust ja muudavad selle kasutamise teie jaoks lihtsamaks. Näiteks kasutatakse selliseid küpsiseid selleks, et meeles pidada, et olete veebisaiti varem külastanud ja palunud jääda sellele sisse logituks

d.    Sihtküpsised: need salvestavad teie külastuse meie veebisaidile, külastatud lehti ja linke, mida olete järginud. Seejärel kasutame seda teavet, et muuta sellel kuvatavad reklaamid teie huvidele asjakohasemaks.

 

5.     KUIDAS KÜPSISEID PIIRATA JA KUSTUTADA

Kui soovite küpsiseid piirata, blokeerida või kustutada, on see võimalus teie kasutatava brauseri seadete muutmisel tagatud. Te ei saa loobuda oluliste ja funktsionaalsete küpsiste kasutamisest, sest ilma nendeta ei ole võimalik tagada Veebilehe funktsionaalsust. Samuti ei saa te analüütiliste küpsiste kasutamisest loobuda, kuna need on vajalikud meie veebisaidi toimivuse parandamiseks.

 

6.    PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUDATUSED

Meil on igal ajal õigus teha privaatsuspoliitikasse muudatusi, postitades need veebisaidile. Kõik veebisaidile postitatud privaatsuspoliitika versioonid asendavad kõik privaatsuspoliitika varasemad versioonid ja jõustuvad kohe pärast postitamist.

 

7.     KONTAKT

Küpsisepoliitikaga seotud küsimused, kommentaarid ja taotlused tuleb saata aadressil info@naudenaturals.com.