5 põhjust, miks looduslik kreem-deodorant on Sinu 2023 toode!

Paljud inimesed on juba valiku teinud looduslike deodorantide poolt. Looduslikest koostisosadest deodorant on leebem ja tervislikum alternatiiv traditsioonilistele antiperspirantidele. Looduslikud deodorandid on valmistatud looduslikest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi kemikaale, alumiiniumsoolasid ega lõhnaaineid, mis võivad nahka ärritada või põhjustada allergilisi reaktsioone. Looduslikud deodorandid on muutumas üha populaarsemaks ja seda põhjusega. Siin on viis põhjust, miks looduslikud deodorandid on parem valik:

1. Need on nahale paremad.

Looduslikud deodorandid on sageli valmistatud toitvate koostisosadega, nagu kookosõli, sheavõi ja eeterlikud õlid, mis aitavad nahka toita, niisutada ja rahustada. Need koostisosad võivad aidata vähendada ka sünteetiliste higistamisvastaste ainete põhjustatud ärritust ja punetust.

2. Nad on tõhusamad.

Looduslikud deodorandid on valmistatud koostisosadest, mis looduslikul viisil takistavad lõhnabakterite kasvu ning maskeerivad higilõhna. Sooda neutraliseerib lõhna tekitavad bakterid ning tärklised hoiavad naha kuiva. Tavalised deodorandid ja antiperspirandid võivad higiga segunedes jätta riietele ebameeldiva lõhna ja plekid, mis isegi pesus ei eemaldu.

3. Ei takista higistamist. 

Antiperspirandid töötavad takistades higinäärmete tööd, mis võib olla kahjulik nahale ja kehale tervikuna. Higinäärmed on olulised, sest need aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja eemaldada toksiine kehast. Looduslikud deodorandid ei takista higistamist, vaid lihtsalt maskeerivad lõhna, mis võimaldab kehal töötada normaalselt.

4. Looduslik deodorant on vaba karmidest kemikaalidest.

Traditsioonilised antiperspirandid sisaldavad alumiiniumsoolasid, mis takistavad higistamist ning hoiavad kaenlaalused kuivad, kuid mis mõningail andmetel võivad imenduda läbi naha vereringesse ja olla seotud selliste terviseriskidega nagu rinnavähk ja Alzheimeri tõbi. See ei ole küll ära tõestatud ning oma pooleliolevat toodet prügikasti viskama ei pea. Looduslikud deodorandid seevastu ei sisalda neid potentsiaalselt küsitava väärtusega kemikaale.

5.  Loodussõbralikumad. 

Looduslikud deodorandid ei sisalda sünteetilisi kemikaale, mis võivad olla kahjulikud keskkonnale ja neid saab tavaliselt ümbertöödelda või ära visata nii, et need ei mõjuta keskkonda negatiivselt. Tavalised deodorandid on üldjuhul pakendatud plastikusse, mis põhjustab tohutute jäätmemägede moodustumist ja kahjustada elusloodust.

NAUDE valikus on 3 erilõhnalist kreem-deodoranti, mis sobivad igas vanuses ja igast soost inimesele! VAATA SIIT.

Get Exclusive Offers and Discounts
TASUTA TARNE alates 24€.
PROOVI UUSI SEEPE!